Boston Celticsi 10 do 14 dana bez Brandona Bassa
Krilni centar košarkaškog NBA kluba Boston Celtics, Brandon Bass, propustit će idućih 10 do 14 dana utakmica i treninga zbog upale u desnom koljenu.
Samu vijest iznio je trener Celticsa Doc Rivers, neposredno prije negoli je njegova momčad nadigrala Chicago Bullse (95:91).
“Znali smo da ga muči koljeno, ali onda je pauzirao jednu utakmicu i obavio liječnički tretman. Nakon toga nije bilo problema sve do jutros kada me nazvao klupski doktor i rekao mi da je izvan stroja na neko vrijeme. Bio mi je to veliki šok”, objasnio je Rivers.































kucaj koliko god oces, citam na Celticslife Garnett i Pietrus se ozlijedili… Garnett problemi s kukom a Pietrus sa koljenom… obadvojica upitni za utakmicu s Detroitom
Mate.. ray je bio ozlijeđen već,jedini ko nije bio je garnett. Sad ću pokucati tri puta da ga ne ureknem!
Jos bolje da je Bass ozljeden,barem je sada rookie Johnson dobio pristojnu minutažu da pokaze svoj talenat a ima ga na pretek!
nemaju srece s ozljedama, stalno neko ozljedjen, al valjda ce svi bit zdravi u playoffu pa onda lagano
peh, al budu li Wilcox i Johnson igrali kao sinoc protiv Bullsa nece se puno osjetiti njegov izostanak
playoffu*
neka budu u plaofu svi zdravi, ja se nadam da bi nekome mogli pomrsiti racune, svakako nece biti nikome lagana prepreka.
Ovaj Boston nije normalan, svi igrači im se ozljeđuju, samo je Ray Ray zdrav