Novi vrlo dobar nastup Bogdanovića

Bojan Bogdanović nastavlja sa svojim dobrim igrama. Nakon što je jučer ludom tricom u posljednjoj sekundi srušio Rocketse, noćas je predvodio Jazz do pobjede protiv Dallasa, koji je još uvijek bez Luke Dončića. Dvoboj je bio riješen na kraju treće četvrtine kada je Babina momčad imala +16, ali je ipak u posljednjih dvanaest minuta Dallas uspio bitno smanjiti prednost. Krajnji rezultat bio je 119:123.

Bojan je ubacio 23 poena uz šut iz igre 7/16, a tome je pridodao i 3 skoka te 2 asistencije. Najbolji pojedinac kod pobjednika bio je Clarkson s 25 poena, dok je za Mavse Hardaway ubacio 33. Jazz je ovom pobjedom na omjeru od 35 pobjeda i 18 poraza, Dallas na 32:22.

Bogdanović u regularnoj sezoni prosječno ubacuje 20.9 poena (23. strijelac lige), ali i ima 4.1 skoka i 2.1 asistenciju.