Šiši odličan u slavlju protiv Spursa!

Phoenix Sunsi slavili su noćas protiv Spursa rezultatom 103:99. Ključnom se pokazala druga četvrtina koju je Šarićeva momčad dobila s čak 18 poena razlike. Ovom pobjedom Phoenix je ostao u utrci za doigravanje, trenutno su deseta momčad zapadne Konferencije s omjerom 19:26, a Memphis na 8. mjestu im bježi 2 pobjede.

Jednu od najboljih utakmica u dresu Sunsa odigrao je hrvatski reprezentativac Dario Šarić. Šibenčanin je za 34 minute ubacio 20 poena (šut iz igre 9/13) i uhvatio 4 skoka. Posebno je bitno napomenuti njegovu odličnu rolu na Aldridgeu. Najbolji igrač susreta bio je fenomenalni Devin Booker s 35 poena, 4 skoka i 10 asistencija. DeRozan je za Spurse ubacio 30.

Koliko je Booker kvalitetan igrač, najbolje govori Šarićeva izjava poslije susreta: “Booker je najbolji igrač s kojim sam u životu igrao.”