Tuesday, April 30, 2024

TRIPLE DOUBLE JOKIĆA U POBJEDI DENVERA!

22 poena, 17 skokova, 10 asistencija, 2 ukradene i samo 1 izgubljena lopta (9-12 FG) je imao Nikola Jokić u pobjedi Denvera protiv Netsa od 108:102. Kontrolirao je Denver cijelu utakmicu gdje je vodio i po 20-ak razlike, da bi na kraju ponovno sve zakomplicirali užasnom obranom kada im Netsi dolaze na 7 razlike sa rezervnom postavom na 3 i pol minute do kraja.
Murray je imao 25 poena (sve u prvom poluvremenu) i 8 asistencija (9-19 FG), a MPJ 28 poena i 9 skokova (10-18 FG, 5-9 3PT). Kod Netsa najbolji Bridges sa 23 poena i Claxton sa 19 poena i 8 skokova (9-12 FG) koji je učinio Jokića smješnim obrambenim igračem unatoč tome što je potpuno sirov u napadu.
Denver iz utakmice u utakmicu izgleda sve lošije i sa sve manje šansi za naslov. Svaka ozbiljnija ekipa će uništiti Jokića i Porter Jr.-a u obrani.

Dvoboj dva najbolja bek šutera u ligi nije razočarao! 124:120 pobjeda Oklahome protiv Sunsa koji bez Duranta pokazuju ozbiljne mane. Shai Gilgeous-Alexander (40/4/4, 12-24 FG) nosi pobjedu protiv Devin Bookera (46/4/1, 18-28 FG, 3-7 3PT) u fenomenalnom dvoboju dva mlada superstara! Dario Šarić je za 10 minuta upisao 4 poena uz šut iz igre 1-2.
Ova pobjeda održava nade Oklahome za playoffom živima.

Hawksi su nered koji ni Phil Jackson nebi mogao počistiti. Super važna utakmica za njih u borbi za mjesta, i poraz od Spursa 126:118. Kod Spursa najbolji sjajni ove sezone Keldon Johnson (29/12/5, 13-21 FG), te Vassell sa 29 poena. Atlantu je predvodio D. Murray sa 22 poena. Trae Young je baš podbacio danas sa 9 poena (4-15 FG). Hawksi su prosuli 24 poena razlike…