Hezonja odličan u porazu protiv Memphisa

New York Knicksi su večeras ugostili Memphis Grizzliese te su upisali novi poraz rezultatom 96:84. Obrana Knicksa nije imala rješenja za veterane Grizzliesa, Mikea Conleyja (25p, 8sk, 7as, 3ukr) i Marca Gasola (24p, 9sk, 5as), koji su najzaslužniji za pobjedu Memphisa.

Naš Mario Hezonja je odigrao odličnu utakmicu, za 22 minute na parketu zabio je 14 poena uz osam skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu. Najefikasniji u redovima domaćina je bio Kevin Knox sa 17 poena, ali je imao jako loš šut (5/18). Odličan debi je imao DeAndre Jordan, ostvario je double-double učinak od 12 poena i 12 skokova za 29 minuta u igri, a Dennis Smith Jr. (8p, 3sk, 6as) i Wesley Matthews (5p i jedan skok) su također dobili dosta vremena na parketu.