Friday, April 26, 2024

Šarić odlično iskoristio minutažu; Zubac skroman

Od hrvatskih igrača sinoć su u akciji bili Dario Šarić i Ivica Zubac. Obojica su dobili po 16 minuta na parketu, a Šarićeva momčad je upisala pobjedu, dok su Clippersi Ivice Zupca poraženi od Giannisovih Bucksa.

Bucksi su upravo na Giannisov pogon, koji je ukupno postigao 36 poena, u zadnjoj četvrtini došli do pobjede 105:100 i nanijeli tako 12. poraz sezone Clippersima.

Kawhi Leonard je s 25 poena predvodio Clipperse. Zubac je u 16 minuta uspio upisati tek dva poena, dva skoka i jednu ukradenu loptu.

Šarićevi Sunsi uspješni kod Wolvesa

Dario Šarić i Sunsi nižu pobjede, ukupno 22. je došla protiv Wolvesa. Nakon stanke zbog ozljede zgloba, u igru se vratio Šarić. Šiši je odigrao također 16 minuta ali je pritom upisao 13 poena uz 5/7 šut iz igre i 3/5 za tri poena.

Imao je Šibenčanin još tri skoka i jednu blokadu, dok je maestralnu utakmicu odigrao Devin Booker koji je utrpao 43 poena. Timberwolvese je pak predvodio rookie Anthony Edwards s 24 poena.