Steve Kerr odgovorio javnosti zašto ne daje više minuta Curryju

Steve Kerr je rekao medijima nakon utakmice i poraza protiv Spursa da ne želi forsirati svog najboljeg igrača radi pobjedu ili dvije više.

Steph Curry je prosjedio na klupi veći dio četvrte četvrtine, a Kerr je na taj novinarski upit medijima govorio kako on gleda dugoročno:

Računamo na Stepha dugoročno za mnoge godine ispred nas. Ne želim forsirati ovu sezonu koja je ionako teška zbog svih COVID pravila, praznih dvorana i prirode samih utakmica.” – kazao je Kerr te dodaje…

Za mene i za ovu organizaciju ne želimo forsirati Stepha 40 minuta kako bi ugrabili pobjedu. Imamo već iduću utakmicu u utorak te želimo da Curry igra na visokoj razini dugi niz godina te ćemo po tom pitanju ostati disciplinirani. Dakle, pričamo o njegovih 34-35 minuta, koliko i inače igra.” – zaključio je Kerr.