Thursday, April 25, 2024

Allen Crabbe zabio 8 trica u pobjedi Blazersa, Hawksi bolji od Celticsa

Jimmy Butler je imao triple-double u pobjedi Bullsa protiv 76ersa. Pacersi su ostvarili vrlo važnu pobjedu protiv Bucksa, dok su Blazersi predvođeni Allenom Crabbeom koji je pogodio osam trica, svladali Minnesotu. Atlanta Hawksi su na domaćem terenu bili bolji od Celticsa.

Indiana Pacers – Milwaukee Bucks 104:89

Pacersi su ostvarili vrlo važnu pobjedu kako bi ostali u utrci za doigravanje. Paul George je bio najbolji kod Pacersa s 23 poena i deset skokova. Bucksima je ovo treći poraz zaredom. Pacersi su se u trećoj četvrtini odvojili i sjajnom obranom dopustili su Bucksima samo 16 poena. Sada je Indiana izjednačeni s Miami Heatom na osmom mjestu. Samo 1 1/2 utakmica je razlika između petog i osmog mjesta.

Philadelphia 76ers – Chicago Bulls 90:102

Sjajnu utakmicu je odigrao Jimmy Butler koji je u pobjedi protiv Phile upisao triple-double. Ovo im je bila pet pobjeda u posljednjih šest utakmica. Nikola Mirotić je također bio sjajan, ubacio je 22 poena uz šut iz igre 8-11. Trenutačno drže sedmo mjesto na Istoku.

Orlando Magic – Brooklyn Nets 115:107

Elfrid Payton je predvodio momčad do  pobjede protiv najlošije momčadi lige. Ključna je bila treća četvrtina kada je Magic napravio 15 poena razlike. Pokušali su u četvrtoj četvrtini Netsi napraviti preokret, ali nije bilo dovoljno vremena. Netsi su ubacili 36 poena u četvrtoj četvrtini, ali dopustili su 29.

New York Knicks – Washington Wizards 103:106

Bradley Beal je devet sekundi prije kraja pogodio dva slobodna bacanja i donio je prednost WIzardsima od tri razlike. Carmelo Anthony je poslije toga pokušao ubaciti tricu za izjednačenje, ali je promašio. Ovo je Wizardsima druga pobjeda zaredom. Wizardsi pokušavaju doći do 50. pobjede u sezoni, a zadnji put kad su to uradili bilo je u sezoni 1978.-79.

Atlanta Hawks – Boston Celtics 123:116

Paul Milsap se vratio u momčad i s klupe je pomogao Hawksima da prekinu niz od dva poraza zaredom. Imao je 26 poena. Kod Celticsa ni 35 poena Isaiaha Thomasa nije bilo dovoljno da se Celticsi oporave od poraza od Cavaliersa. 55 sekundi prije kraja Celticsi su došli na pet razlike, ali to je najblliže što su došli.

Portland Trail Blazers – Minnesota Timberwolves 105:98

Allen Crabbe je odigrao sjajnu utakmicu u pobjedi nad Minnesotom. Ubacio je rekord karijere osam trica, ukupni šut mu je bio 8-12, a za tri 8-10. Andrew Wiggins za goste je imao 36 poena. Blazersi su i dalje na osmom mjestu i ispred Denver Nuggetsa imaju 1 1/2 utakmicu prednosti. Zaostajali su i 15 razlike u trećoj četvrtini, dok su u četvrtoj četvrtini Blazersi dopustili Minnesoti samo 11 poena.