Thursday, May 9, 2024

Austin Rivers: “Nikola Jokić je MVP NBA lige”

Sinoć je Nikola Jokić ponovno odigrao utakmicu na razini najkorisnijeg NBA igrača, i to protiv zakuhtalih New York Knicksa.

Njegov novi suigrač Austin Rivers je nakon utakmice izjavio kako nema više debate tko je MVP NBA lige, da treba prestati raspravljati zaslužuje li Jokić tu nagradu ili ne.

“On je MVP. On je MVP. On je MVP “, rekao je Rivers čak tri puta nakon pobjede nad Knicksima 113-97.

Jokić je nevjerojatnom prvom četvrtinom u odmah “krenuo na posao” protiv Knicksa. U prvih 12 minuta igre Jokić je nadmašio cijelu momčad Knicksa, nakon što je postigao 24 od 34 poena Nuggetsa, dok je New York postigao tek 12.

Srbinu iz Sombora je trebalo samo 29 minuta da postigne 32 poena, uz 12 skokova i šest asistencija te da nakon razočaravajućeg poraza od Clippersa odvede Denver do nove uvjerljive pobjede.