Baran pobijedio protiv Jukiæa

Košarkaši sveuèilišta Rollins slavili su u prvoj konferencijskoj utakmici ove sezone. Rezultatom 61:50 pobjedili su sveuèilište Lynn. U obje utakmice igrali su naši predstavnici, u dresu Rollinsa je bio Nikola Baran (na slici), dok je u poraženoj ekipi svoju priliku dobio Božo Jukiæ.

Rollinsi, koji su od prošlog tjedna rangirani kao 13. ekipa u drugoj diviziji NCAA lige, slavili su na krilima Myka Browna i Nicka Wolfa. Utakmica je bila otvorena sve do rezultata 39:38, no nakon toga su domaæi košarkaši rade seriju 14-0 i riješavaju pitanje pobjednika.

Nikola Baran je upisao 3 koša, 1 skok i 1 blokadu za 15 minuta, dok je Božo Jukiæ ubacio 6 koševa uz 4 skoka za 18 minuta.

“Ova nam je bila jako važna pobjeda, utakmica je bila napeta sve do poèetka drugog poluvremena, no nakon toga smo uspjeli uæi u pozitivnu seriju i riješiti utakmicu u svoju korist”, za naš je portal nakon utakmice izjavio Nikola Baran i zakljuèio razgovor na upit o Boži Jukiæu: “Božo je dobro iskoristio svoju priliku.”