Tuesday, April 23, 2024

Bogdanović odličan protiv bivšeg kluba

Odličan nastup pružio je Bojan Bogdanović jučer navečer protiv svoje bivše momčadi Indiana Pacersa. Utah Jazz je ponovno slavio i to rezultatom 119:111.

Pacersi su dominirali u prvom poluvremenu, izgledali su zaista bolje na parketu, a rezultat toga bilo je i vodstvo na velikom odmoru s 56:69. Ipak, u nastavku je Jazz pokazao zašto je vodeća momčad lige. Razina obrane podignuta je na puno viši nivo, a motore je upalio i hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović, ubacivši 16 poena. Do kraja treće četvrtine rezultat je u potpunosti poravnat, a onda je sredinom posljednje dionice s pet vezanih Bogdanovićevih ubačaja Utah otišla na 108:99 i pitanje pobjednika bilo je riješeno. Problem je ozljeda Donovana Mitchella koji je igru napustio u trećoj četvrtini.

Bogdanović je ubacio 24 poena uz šut iz igre 9/16 te 3 skoka. LeVert je za Pacerse bio najefikasniji s 24 poena uz 7 skokova.

Utah Jazz je sada na omjeru od 42 pobjede i 14 poraza, Pacersi na 26:29.