Saturday, April 27, 2024

Bogdanović potvrdio izvrsnu formu, Jazz bolji od Pistonsa!

Nova pobjeda Utah Jazza i novi odličan nastup Bojana Bogdanovića vidjeli smo noćas, “žrtve” su ovog puta bili Detroit Pistonsi, koji su poraženi rezultatom 117:105.

Već u prvoj četvrtini koju su Jazzeri dobili 33:22 puno toga je bilo pokazano, a kada su do poluvremena došli na +23 pitanje pobjednika bilo je riješeno. U nastavku je Utah skinula nogu s “gasa” te dozvolila Pistonsima ipak poraz s prihvatljivijim zaostatkom.

Bogdanović je potvrdio kako je uhvatio pravu formu, noćas je ubacio 18 poena uz po 3 skoka i asistencije, šut iz igre bio mu je 5/12. Ako pogledamo zadnja tri nastupa hrvatskog reprezentativca, on je na prosjeku od 26,3 poena. Najefikasniji je bio Donovan Mitchell s 32 poena, a kod Pistonsa Grant s 27.

Utah je na omjeru 16:5, Pistonsi na 5:16.