Bogdanović vrlo dobar, Jazz postavio novi rekord NBA lige

Utah Jazz stigao je noćas do 22. uzastopne domaće pobjede, ovaj put nastradao je Orlando Magic rezultatom 137:91.

Nevjerojatno prvo poluvrijeme odigrali su Jazzeri koji su u njemu postavili novi NBA rekord po broju ubačenih trica u jednom poluvremenu (18), što im je do velikog odmora donijelo ogromnih +38.

U nastavku su glavne zvijezde Utaha igrale nešto manje, ali stečena prednost je do kraja susreta dodatno narasla do krajnjih 46 poena razlike. Ovome dodajmo kako je ovo bila čak 39. utakmica zaredom Jazza u kojoj su ubacili 100 ili više poena.

Bojan Bogdanović odigrao je vrlo dobro, hrvatski reprezentativac ubacio je 17 poena (šut iz igre 5/10) uz 4 skoka i 2 asistencije, a najefikasniji je bio Donovan Mitchell s 22 poena. Carter je za Magic ubacio 19 poena.

Utah je slavljem stigla na omjer 38:11, Orlando ima 17 pobjeda i 32 poraza.