Bogdanović, Žižić i Hezonja solidni u nastupima svojih momčadi

Sinoć je odigrano sedam NBA pripremnih utakmica, a nastupila su i četiri Hrvata. U utakmici Clevelanda i Indiane, Bojan Bogdanović je upisao pobjedu protiv Ante Žižića i Cavaliersa, a Pacersi su pobijedili rezultatom 111:102.

Bogdanović je igrao 26 minuta te je ubacio  šest poena, a promašio je sve šuteve za tri poena. Najbolji kod Indiane je bio Victor Oladipo, koji je zabio 23 poena uz šest skokova. Žižić je s druge strane dobio osam minuta što mu je bilo dovoljno za šest poena (3/3 iz igre). U porazu New York Knicksa od Washington Wizardsa 110:98, Mario Hezonja je za nešto više od 20 minuta igre postigao deset poena uz četiri skoka te po jednu asistenciju, blokadu i ukradenu loptu. Wizardse su do pobjede predvodili John Wall s 14 poena i devet asistencija te Bradley Beal s 20 poena i 4 skoka.

Sunsi su u posljednjoj utakmici večeri pobijedili Warriorse 117:109, ponajprije zahvaljujući odličnoj prvoj četvrtini u kojoj su zabili čak 40 poena. Po 18 poena postigli su Ryan Anderson i DeAndre Ayton, Trevor  Ariza je dao 17, dok se Dragan Bender ponovno nije upisao u strijelce, a igrao je 8 minuta.

Kod Warriorsa je Stephen Curry zabio 23 poena, a Kevin Durant 12.