Bojan vrlo dobar, Lakersi bolji od Jazza

Nastavlja se negativna serija Utah Jazza koji je noćas upisao peti poraz u zadnjih šest utakmica. Protivnici su bili Los Angeles Lakersi koji su slavili sa 121:96.

Utah se držala dobro svega u prvoj četvrtini, a nakon serije od 9:0 do prve osjetnije predonosti stižu Lakersi koji su prvu dionicu zaključili s osam koševa viška.

Drugu četvrtinu otvaraju serijom od 16:4 te stvaraju dodatnu razliku. Tako su nakon prvog poluvremena imali 18 poena viška, a u nastavku susreta stečenu prednost održavali.

Goste je do pobjede predvodio Anthony Davis s 26 poena i šest skokova, dok je LeBron James dodao 20 poena i 12 skokova.

Donovan Mitchell ubacio je 29 poena kod Utah, dok je Bojan Bogdanović dodao 23 poena (0/5 za dva, 6/10 za tricu, slobodna bacanja 5/5) te po tri skoka i asistencije za 35 minuta na parketu.