Briljantni Bogdanović odveo Jazz do slavlja kod Spursa!

Iako nije najbolje ušao u novu sezonu, Bojan Bogdanović noćas je briljirao u gostujućoj pobjedi svog Utah Jazza kod San Antonio Spursa rezultatom 109:130.

Jazzeri su već u prvoj četvrtini otišli na dvocifrenu prednost, koja je s vremenom samo rasla. Utah je imala iznimnu šutersku večer pa su tako za tri poena šutirali 21/40, odnosno 53%, a ukupni šut iz igre bio im je 55%. Ovom pobjedom, Jazz je na omjeru 4:2, a Spursi u šest utakmica imaju dva slavlja.

Usprkos nešto lošijem ulasku u novu sezonu nakon oporavka od ozljede, Bojan Bogdanović noćas je nagovijestio povratak na stare staze. Najbolji hrvatski košarkaš ubacio je 28 poena uz šut za tri poena 6/7, a Babo je tome pridodao i 3 asistencije. Kod Spursa je nastupio Luka Šamanić, na parketu je proveo 6 minuta, što mu je bilo dovoljno za 4 poena.

“Osjećam se puno bolje. Pobijedili smo i igrao sam znatno kvalitetnije, konačno smo povezali te dvije stvari.” – rekao je nakon dvoboja Bogdanović.