Friday, April 19, 2024

Brutalan double double Darija Šarića!

U sklopu NBA Mexico City Games svoju utakmicu odigrali su San Antonio Spursi i Phoenix Sunsi. Dvoboj je bio spektakukaran, a odlučen je tek nakon produžetaka. Na kraju su s(p)retniji bili Spursi koji su slavili rezultatom 121:119.

Spursi su bolje otvorili susret, da bi Sunsi prednost stigli do kraja poluvremena. U drugom poluvremenu nitko nije imao veću prednost, svaki ubačaj bio je važan. Nakon produžetka slavili su Spursi koji su sada na omjeru 10:15, dok Sunsi imaju 11 pobjeda i 14 poraza.

Nevjerojatno dobru utakmicu odigrao je Dario Šarić ubacivši 19 poena (šut iz igre 8/17) uz čak 17 skokova i 4 asistencije, ali to nažalost nije bilo dovoljno za pobjedu. Kod San Antonija najbolji je bio Mills s 26.