Cavaliersi svladali Wigginsa i Vukove, Cousins s 40/12/8 najbolji u pobjedi Kingsa

Na NBA terenima sinoć su odigrana tri susreta. Bullsi su bili bolji od Raptorsa, LeBron je predvodio Cavse do pobjede u Minnesoti, a Cousins je s 40 poena predvodio Sacramento do pobjede nad Lakersima.

Chicago Bulls – Toronto Raptors 105:94

U posljednjih 15 utakmica, uključujući i ovu, Raptorsi imaju samo četiri pobjede i čak 11 poraza. Bullsi su u drugoj četvrtini napravili veliku prednost koju su kontrolirali u drugom poluvremenu. Napadali su reket, a drugoj četvrtini su čak imali i pet zakucavanja. Na poluvremenu Bullsi su imali vodstvo 58:39, te Raptorsi nisu mogli stići to vodstvo.

Minnesota Timberwolves – Cleveland Cavaliers 108:116

Cavsi su se snašli u prvoj utakmici bez Kevina Lovea koji neće biti na terenu idućih šest tjedana. Naravno, LeBron James je predvodio momčad i trebala su mu još samo dva skoka kako bi upisao triple-double. Dvije minute prije kraja Kyrie Irving je ubacio trojku koja je odlučila pobjednika. Minnesota je u posljednjoj četvrtini ubacila samo 15 poena.

Los Angeles Lakers – Sacramento Kings 96:97

U ovoj utakmici Kingsi su imali dosta sreće. U završnim minutama imali su 13 poena razlike, ali su to prosuli. DeMarcus Cousins je imao 40 poena u pobjedi. Ovo im je četvrta pobjeda zaredom. Zadnjih deset poena u redovima Kingsa  ubacio je upravo Cousins.