Clippersi bolji od Cavsa, Zubac upisao rekord karijere!

Los Angeles Clippersi bez većih su problema svladali Cleveland Cavalierse u noćašnjoj utakmici rezultatom 121:99.

Imali su Clippersi fantastičnu šutersku večer, ubacili su čak 20 od 34 upućene trice (58.8%). U prvom poluvremenu Cavsi su držali podnošljivi rezultatski zaostatak (-3), da bi u trećoj četvrtini gosti otišli na dvocifrenu prednost, čime su riješili pitanje pobjednika. Bila je ovo Clippersima 17 pobjeda, dok u rubrici poraza imaju brojku 6. S druge strane, Cavaliersi su na omjeru 10:12.

Paul George je ubacio 34 poena uz 4 skoka i 6 asistencija. Hrvatski reprezentativac Ivica Zubac došao je do novog double doublea u sezoni, svog četvrtog, a postavio je i osobni rekord u broju skokova. Za 28 minuta, Big Zu je postigao 10 poena te uhvatio čak 16 skokova. Sexton je za Cavse brojao do 27.