Domaæini odnijeli sve pobjede

Bolje pozicionirane, time i domaæe momèadi, odnijele su pobjede u prve èetiri utakmice prve runde NBA doigravanja. Prvi je s njom krenuo Cleveland, najbolja momèad osnovnog dijela lige.

Više o pobjedi Cleveland Cavaliersa nad Chicago Bullsima možete proèitati ovdje.

Boston Celticsi slomili su Miami Heat (85-75) tvrdom obranom. Dwyane Wade i suigraèi u drugom su poluvremenu ubacili svega 32 koša. Dobar posao na Wadeu odradio je Tony Allen ubacivši pritom 14 poena u napadu. Wade je svejedno završio utakmicu s 26 koševa.

Atlanta Hawksi iskoristili su u svakom pogledu prednost protiv Milwaukee Bucksa zbog ozljede centra gostiju Andrewa Boguta. Pobijedili su 102-92. Joe Johnson ubacio je 22, a Mike Bibby 19 koševa za domaæe. Goste je predvodio rookie Brandon Jennings s 34 koša.

Carmelo Anthony vodio je Denver Nuggetse do domaæe pobjede nad desetkovanim Utah Jazzom 126-113. Ubacio je ponajbolji strijelac NBA lige 42 koša, što predstavlja njegov rekord u doigravanju, iskoristivši na najbolji naèin neigranje Andreja Kirilenka. Carlos Boozer za goste je igrao ozlijeðen (rebro), Mehmet Okur pojaèao je ozljedu lijeve Ahilove tetive tijekom prvog poluvremena i više vjerojatno neæe nastupati u seriji, dok je C.J. Miles odsjedio na klupi veæi dio vremena nakon sudara s Chaunceyjem Billupsom.