Double double Hezonje, Šiši solidan u pobjedi Sunsa!

Noćas je na NBA parketima odigrano 8 utakmica, a od hrvatskih košarkaša, igrali su Mario Hezonja i Dario Šarić.

Hezonjin Portland susreo se sa Philadelphia 76ers, u izvrsnoj utakmici Sixersi su slavili tricom Korkmaza u posljednjoj sekundi. Mario Hezonja upisao je double double učinak od 11 poena (šut iz igre 4/10) uz 12 skokova i 4 asistencije za 37 minuta igre. Sixersi su igrali bez kažnjenog Embiida, a predvodio ih je Horford s 25 poena.

Šarićevi Sunsi ubilježili su četvrtu pobjedu u šestoj utakmici, protivnik im je bio Memphis. Ključnom se pokazala treća četvrtina koju su Sunsi dobili s čak 15 poena razlike, a na kraju utakmice semafor je pokazivao 114:105.

Dario Šarić odigrao je solidnu utakmicu, ubacio je 9 poena, ali nije bio šuterski raspoložen (4/11) i uhvatio 7 skokova. Najbolji pojedinac kod Phoenixa bio je Booker s 21, a za Memphis je Morant stavio 24 poena.