Double double Šišija, Babo ubacio 19

Na parketima NBA lige noćas su nastupala tri hrvatska košarkaša, Dario Šarić, Bojan Bogdanović i Ante Žižić. Sunsi su pružili dobar otpor Rocketsima, Utah je bila bolja od Memphisa, dok su Cavsi teško poraženi od 76ersa.

Sunsi su protiv Rocketsa odlično otvorili utakmicu, međutim, u drugoj su četvrtini Brada i ekipa dodali gas (+16) te stvorili prednost koju su do kraja sačuvali (115:109). Šiši je potvrdio da igra u više nego dobroj formi, ostvario je double double od 13 poena i 12 skokova te 5 asistencija, šut iz igre mu je bio 5/10. Harden je predvodio Houston s 34, za Sunse je Booker ubacio 35 poena.

Bojanov Jazz ubilježio je novu pobjedu, ovaj put nastradao je Memphis rezultatom 112:126. Utah je sada na omjeru od 13 pobjeda i 10 poraza. Bojan je bio vrlo dobar, 19 poena (šut iz igre 5/13) uz 6 skokova pokazuju da i kada nije pretjerano šuterski raspoložen, Babo bez problema ostvaruje svoje standardne brojke. Mitchell je dodao 22 poena, a kod Memphisa najbolji je bio Jackson Jr. s 26.

Žižićevi Cavsi doživjeli su katastrofalan poraz protiv Sixersa, momčad iz Philadelphije smrznula ih je na čak -47. Žiža je na parketu proveo 12 minuta te ubacio 5 poena uz 4 skoka. Kod Sixersa je fenomenalan bio Simmons koji je postigao 34 poena (šut iz igre 12/14), a bitno je napomenuti kako je trice šutirao 1/1.