Saturday, April 27, 2024

Double double učinci Bendera i Šamanića

Do treće pobjede u četiri utakmice stigao je Wisconsin Herd koji je na domaćem parketu bio bolji od Raptorsa 905 sa 115:109. Nakon tri četvrtine gosti su vodili s devet razlike (86:77), no domaćin posljednju dionicu dobija sa 38:23.

Cameron Reynolds s 27 poena predvodio je pobjedničku momčad, a odmah iza bio je Dragan Bender koji je ubilježio novi double-double učinak sa 26 poena (9/17 iz igre, slobodna bacanja 4/5), 14 skokova i četiri asistencije za 35 minuta na terenu.

Gostima nije pomogao niti sjajni Devin Robinson s 40 poena, Tyler Ennis dodao je 21 poen i 13 asistencija.

Austin Spursi izgubili su bez većih problema na domaćem parketu od Santa Cruz Warriorsa sa 119:102. Gosti su do poluvremena imali sedam koševa viška (53:46), da bi susret prelomili u trećoj četvrtini koju su dobili s 40:22.

Andrew Harrison s 21 poenom predvodio je pobjednike, dok je Devyn Marble dodao 17 koševa.

Keldon Johnson predvodio je Spurse s 22 koša i šest skokova, a double-double ubilježio je Luka Šamanić koji je dodao 12 poena (4/11 iz igre, slobodna bacanja 2/2), deset skokova i tri asistencije za 24 minute na terenu.