Fantastičan duel Jamesa i Bryanta, Rocketsi svladali Oklahomu

Iako smo sinoć mogli vidjeti samo tri utakmice, bilo je itekako zanimljivo. Prvi susret večeri odigrali su New York Knicksi i Milwaukee Bucksi u Londonu (O2 Arena) gdje su Bucksi očekivao svladali očajne Knickse (95:79). O.J. Mayo je zabio najviše za Buckse (22 poena), a odličan je bio razigravač Bucksa Brandon Knight koji je zabio 20 poena, uz 5 skokova i 6 dodavanja. Carmelo Anthony se vratio u postavu Knicksa te je zabio 25 poena za 27 minuta. Knicksima je ovo 16. uzastopni poraz.

Houston Rocketsi su fantastičnom prvom četvrtinom (40:18) sebi osigurali pobjedu protiv Oklahome (112:101). Durant (24 poena, 10 skokova) i Westbrook (16 poena, 8 skokova, 8 dodavanja) ipak nisu uspjeli Thunder vratiti u pozitivu do kraja susreta. Rocketsi su sinoć bili prejaki; šest igrača je zabilo 10 ili više poena, a predvodio ih je fenomenalni James Harden s 31 poenom, 9 skokova i 10 dodavanja (6/8 trica).

Zadnji susret večeri nam je donio odličan duel LeBrona Jamesa (36 poena, 5 skokova, 5 dodavanja) i Kobeja Bryanta (19 poena, 17 dodavanja) koji su oduševili publiku u Staples Centru. Bryant je sa 17 dodavanja skinuo svoj rekord karijere, ali ipak nedovoljno jer su Cavsi slavili 109:102. Cavsima je ovo bila prva pobjeda nakon 6. uzastopnih poraza.