Hawksi svladali Knickse nakon 4 produžetka, Cavaliersi lako protiv neraspoloženih Thundera

Hawksi i Knicksi odigrali su nevjerojatnu utakmicu koja je imala četiri dodatna perioda. U četvrtom produžetku su se Hawksi bolje snašli i odnijeli pobjedu. Westbrook je opet imao triple-double, ali su upisali poraz protiv Cavsa. Warriorsi su bez Curryja došli do pobjeda nad Blazersima.

Atlanta Hawks – New York Knicks 142:139 (4OT)

Paul Millsap je pogodio ključno polaganje 27 sekundi prije kraja četvrtog produžetka. Također Millsap je odigrao nevjerojatnih 60 minuta. Carmelo je odigrao utakmicu u kojoj ubacio najviše poena ove sezone, 45, ali nije bilo dovoljno.

Cleveland Cavaliers – Oklahoma City Thunder 107:91

Russell Westbrook je upisao svoj 24. triple-double u sezoni, ali je imao očajnu šutersku večer. Samo 7-26. Cavsi su zaustavili niz pobjeda Thundera na tri. Glavani zadatak im je bio zaustaviti Russella i to su jako dobro uradili. Veća briga za Cavse je Kevin Love, koji je zbog ozljede leđa napustio ranije utakmicu.

Cavaliers:
Kyrie Irving (29p, 10as)
LeBron James (25p, 14sk, 8as)
Tristan Thompson (19p, 12sk, 4blk, 4ukr)

Indiana Pacers – Houston Rockets 120:101

Pacersi su ostvarili veliku prednost u prvoj četvrtini it u prednost do kraja utakmice nisu ispuštali. Paul George je terorizirao u obrani Hardena koji je imao samo 15 poena, ali šut 3-17. Pacersi su na omjeru 25-22, ali kod kuće igraju sjajno gdje im je omjer 18-6.

New Orleans Pelicans – Washington Wizards 94:107

Četvrta pobjeda Wizardsa u nizu. Wall je imao sjajnih 19 dodavanja, imali su Wizardsi vodstvo od 17 poena razlike na poluvremenu. Pelicansi sui m bili blizu u trećoj četvrtini, ali Wizardsi su onda sjajno posljednjom dionicom ostvarili pobjedu.

Toronto Raptors – Orlando Magic 113:114

Nakon što ih je Boston deklasirao u prošlom susretu, Orlando se oporavio i došao do pobjede u gostima protiv Toronta. Orlando je imao prednost 100:85 šest minuta prije kraja, ali u iduće četiri minute Toronto je napravio niz 16:5 i smanjio rezultat. Onda je Green ubacio pet poena zaredom i olakšao susret Orlandu.

Chicago Bulls – Philadelphia 76ers 121:108

Phila je ova susret igrala bez Joela Embiida i nisu mogli bez njega. Wade i Butler su se vratili u prvu postavu nakon što su bili na klupi prošli susret. Odigrali su dobru utakmicu. Bullsi u prvoj četvrtini stvorili veliku prednost koju su do kraja susreta kontrolirali.