Jazzeri pobijedili Spurse po 4. put ove sezone

Sinoæ je u NBA ligi odigrano 13 utakmica, uz pet gostujuæih pobjeda Blazersa, Mavsa, Thundera, Jazzera i Nuggetsa.

Favorizirani Boston upisao je još jedan poraz, ovoga puta bili su bolji Pistonsi koji ove sezone i nisu baš pokazali dobre igre kao prijašnjih sezona. Odigrali su izvrsno u obrani u drugom poluvremenu (Kelti su ubacili samo 30 koševa)i posve zaluženo upisali 15. ovosezonsku pobjedu. Pistonse je predvodio Rodney Stuckey sa 27 koševa, 11 skokova i  6 asistencija. U redovima Kelta najefikasniji bio je dvojac Paul Pierce i Rajon Rondo, obojica su ubacila 21 koš.

Nakon utakmice trener Pistonsa John Kuester je izjavio: “Stuckey je svih 48 minuta odigrao strastveno , bio je podjednako dobar i u obrani i u napadu”.

Jazzeri su ostvarili gostujuæu pobjedu protiv Spursa, bila je to njihova 4. ovosezonska pobjeda u isto toliko ogleda. Ovom pobjedom Jazzersi su opet zasjeli na osmu poziciju Zapada koja vodi u doigravanje. U redovima Jazzera najefikasniji bili su Carlos Boozer sa 31 košem i 13 skokova, te Andrej Kirilenko sa 26 koševa i 8 skokova. Spurse je predvodio Manu Ginobili sa 22 koša i 8 asistencija. Tim Duncan je odigrao jednu od lošijih partija ove sezone, ubacio je samo 14 koševa (šut iz igre 5-15) uz 10 skokova.

Nakon utakmice trener Spursa Gregg Popovich je izjavio: “Definitivno moramo proraditi na šutu, jednostavno nismo znali pogoditi neke te otvorene šuteve.”