Jedna od najboljih utakmica karijere Darija Šarića!

Dva hrvatska košarkaša noćas su nastupila na parketima NBA lige, Dario Šarić odigrao je fantastičnu utakmicu, dok je Ivica Zubac bio solidan u pobjedi svojih Clippersa.

Sunsi su igrali protiv Denvera, u prvom poluvremenu su vodili, međutim, Nuggetsi u drugom dijelu preokreću rezultat i upisuju petu pobjedu zaredom. Monstruzni double double ostvario je Dario Šarić, postigao je 18 poena (šut 7/11, trica 4/6) uz čak 17 skokova!

Diallo je ubacio 22 za Sunse, dok je najbolji u pobjedničkim redovima bio Millsap s 23 poena. Phoenix je na omjeru 8-8, a Denver ima 11 pobjeda i 3 poraza.

Clippersi su upisali novu uvjerljivu pobjedu, ovaj put nastradali su Pelicansi rezultatom 134:109.

Ivica Zubac bio je solidan, ubacio je 5 poena, ali i uhvatio 10 skokova za 17 minuta. Harell je postigao 34 kod LAC, a najbolji Pelican bio je Ingram postigavši 24 poena.