Još jedna vrlo dobra predstava Darija Šarića

Još jednu vrlo dobru partiju odigrao je Dario Šarić u pripremnim utakmicama pred NBA restart u Orlandu. Njegovi Phoenix Sunsi poraženi su od Boston Celticsa rezultatom 117:103.

Hrvatski reprezentativac je, kao starter u prvoj postavi, za 17 odigranih minuta postigao 12 poena uz osam skokova i dvije asistencije pritom odradivši sjajno prvo poluvrijeme, pogotovo prvu dionicu kada je predvodio Sunse.

U trećoj četvrtini u dvoboju igrača s klupe Celticsi rade veliku razliku te je početkom četvrte dionice semafor pokazivao i do 20 poena razlike. Phoenix Sunsi su na kraju uspjeli malo ublažiti poraz.

Jaylen Brown je s 21 poenom bio najefikasniji igrač utakmice. Gordon Hayward mu se na pobjedničkoj strani priključio sa 17 poena. Kod poraženih se očekivano istaknuo Devin Booker koji je postigao 17 poena.