KAKVA UTAKMICA U MILWAUKEEJU!!! JAMES HARDEN NAS JE PODSJETIO ZAŠTO JE BIO MVP NBA LIGE!!!

PREGLED NBA VEČERI 🏀⏳

KAKVA UTAKMICA U MILWAUKEEJU!!! JAMES HARDEN NAS JE PODSJETIO ZAŠTO JE BIO MVP LIGE!!! 76ersi su uspjeli zaustaviti niz od 16 pobjeda Bucksa baš na njihovom terenu, pobjedivši 133:130, i to nakon što su gubili 18 razlike u drugoj polovici treće četvrtine. Ostali su i bez Tobiasa Harrisa nakon samo 13 minuta igre zbog ozljede, a stvari su bile u poptpunosti u kontroli Bucksa. Holiday (26 poena i 13 asistencija, 9-13 FG, 5-8 3PT) i Lopez (26/6/4, 10-16 FG, 3-5 3PT) su igrali fenomenalno, a Allen koji je ostao bez poena u prvom poluvremenu je zatrpao koš Phille u trećoj, zabio je svih svojih 20 poena u njoj uključujući i 6 pogođenih trojki i Bucksi su se odvojili na znatnu prednost. Giannis se uključio u četvrtoj i na kraju je završio sa 34 poena, 13 skokova i 4 asistencije (9-21 FG, 16-18 FT), ali i 7 izgubljenih lopti dok je +/- Bucksa s njim na terenu bio -16. S druge strane je fenomenalno odigrao trojac Phille, Embiid je imao 31 poen, 6 skokova i 10 asistencija (11-22 FG, 3-5 3PT, Maxey 26 poena (8-12 FG) i čudesni danas James Harden koji je napokon odigrao agresivniju partiju, završio je sa 38 poena, 9 skokova i 10 asistencija (11-26 FG, 11-11 FT, 5-9 3PT), a njih trojica su imala samo 4 izgubljene lopte i odigrali su efikasnu partiju. Prvo Harden, pa Embiid vežu 2 uzastopne clutch trice Phille za preokret u zadnjoj minuti. Philla je sada svakako poslala poruku i Celticsima i Bucksima da se ne opuštaju previše…

Cavsi razbili Detroit bez Babe koji je lakše ozljeđen 114:90. Timska je to pobjeda bila ove jako zanimljive ekipe koju nitko ne želi sresti u playoffu. Garland je imao 21 poen i 7 asistencija, Mitchell 20 poena, a Mobley 16 poena, 11 skokova i 6 asistencija (7-14 FG), dok je kod Detroita najbolji bio Bagley sa 20 poena i 13 skokova.

U derbiju začelja Zapada Rocketsi pobjedili Spurse 122:110 i tako prekinuli niz od 11 poraza na krilima Alperena Senguna koji je imao 16 poena, 10 skokova i 4 asistencije (6-9 FG) i prava je šteta što ne igraju više kroz njega. Kod Spursa najbolji Graham sa 28 poena.

Miami uzima važnu pobjedu protiv Hawksa 117:109. Predvodili su ih Adebayo sa 30 poena, 11 skokova, 5 asistencija i 2 blokade (10-12 FG), Butler (15/11/7) i Herro (20/6/5), dok je kod Hawksa najbolji bio Bey sa 22 poena. Young je ostao na samo 8 poena.

U utakmici bez puno obrane Timberwolwesi uzimaju super važnu pobjedu protiv Kingsa 138:134. Edwards sa 27 poena i 8 asistencija, Conley sa 24 poena i Gobert sa 13 poena i 14 skokova su bili najbolji u redovima pobjednika, dok su Kingse predvodili Sabonis sa 24 poena, 14 skokova i 5 asistencija (10-18 FG), Fox sa 25 poena i 7 asistencija, Barnes sa 20 i Huerter sa 29 poena.

U ranijem terminu su Raptorsi u produžetku svladali Wizardse 116:109, a Van Fleet je zabio dvije clutch trice u produžetku, te je ukupno imao 25 poena i 10 asistencija (9-16 FG, 6-11 3PT), dok su Wizardse predvodili Porzingis sa 22 poena i 11 skokova i Beal sa 21 poenom i 10 asistencija.