Tuesday, April 16, 2024

McCollum pogodio za pobjedu Blazersa, Bogdanović najbolji strijelac u porazu Netsa

Sinoć su odigrane samo tri utakmice. Hornetsi su prekinuli niz od sedam poraza zaredom, dok Netsi sada imaju deset poraza zaredom. Rocketsi su nadigrali Magic, a C.J. McCollum je donio pobjedu Blazersima u posljednjim trenutcima utakmice

Charlotte Hornets – Brooklyn Nets 111:107

Netsi su upisali i deseti poraz zaredom, dok su Hornetsi prekinuli niz od sedam poraza zaredom. Sedam igrača Hornetsa imalo je dvoznamenkaste brojke. Netsi su odigrali loše prvo poluvrijeme u kojem su postigli samo 37 poena. U drugom poluvremenu u četvrtinama su postizala skoro kao u cijelom poluvremenu. U trećoj i četvrtoj četvrtini ubacili su po 35 poena, ali nisu uspjeli pobijediti. Bojan Bogdanović je imao dobru večer s 22 poena.

Houston Rockets – Orlando Magic 128:104

Rocketsi su vodili i 23 razlike, ali Orlando se polako vraćao u utakmicu i došli su na samo deset razlike. Sjajnom četvrtom četvrtini Rocketsi su odvojili i ostvarili visoku pobjedu. Trevor Ariza ubacio je tricu za 112:97 četiri minuta prije kraja, a onda je Patrick Beverley ubacio još sedam poena zaredom za potpunu pobjedu.

Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers 113:114

Četiri sekunde prije kraja Dirk Nowitzki je pogodio tricu za vodstvo Dallasa 113:112. Činilo se kako će domaćini uzeti pobjedu, ali onda je C.J. McCollum uspio pogoditi 0,3 sekunde prije kraja za pobjedu Portlanda. Gosti su vodili 101:89 sedam minuta prije kraja, ali onda je Dallas napravio seriju 13:0 s kojom su umalo došli do pobjede.