Tuesday, April 23, 2024

Miami upisao 10. pobjedu zaredom, Kingsi nakon produžetka svladali Warriorse

Heat, Wizardsi i Pacersi u zadnje vrijeme igraju odlično. Pogotovo momčad Miami Heata koja je pobijedila desetu utakmicu zaredom. Cavsi su bili bolji od Knicksa, a Spursi od Nuggetsa. Greg Popovich sada ima najviše pobjeda kao trener u povijesti NBA lige s jedno franšizom. Warriorsi su izgubili u produžetku od Sacramento Kingsa.

Washington Wizards – New Orleans Pelicans 105:91

Još jedna sjajna predstava Wizardsa. Sedma pobjeda zaredom. Bez obzira o kakvoj momčadi se radi kada dopustite protivničkoj momčadi samo osam poena u četvrtoj četvrtini znate da radite dobar posao.  Zadnjih šest minuta utakmice Pelicansi nisu upisali poena. Ovo je bila 30 pobjeda Wizardsa.

Atlanta Hawks – Orlando Magic 113:86

Atlanta je sjajno krenula u utakmicu. Pogodili su 13 od 16 šuteva na početku utakmice. Brzo su došli do velike prednosti i na poluvrijeme su otišli s vodstvom 65:39. U drugom poluvremenu su održavali do vodstvo i također su i oni došli do 30 pobjede u sezoni.

Indiana Pacers – Detroit Pistons 105:84

Pacersi također nizaju pobjede. Upisali su šestom zaredom. Pistonsi su imali vodstvo u prvom poluvremenu, ali onda su Pacersi odigrali maestralnu obranu. Dopustili su gostima samo 26 poena u drugom poluvremenu, 14 u trećoj četvrtini i 12 u četvrtoj i upisali impresivnu pobjedu.

Miami Heat – Philadelphia 76ers 125:102

Miami je upisao desetu pobjedu zaredom. Fantastičan niz momčadi s Floride. Hassan Whiteside je imao 30 poena i 20 skokova za samo 27 minuta. Nadigrali su Philu u prvoj i trećoj četvrtini i lagano upisali novu pobjedu. Zbog problema s koljenom lijeve noge, Joel Embiid propustio je petu utakmicu zaredom.

New York Knicks – Cleveland Cavaliersi 104:111

Deveta pobjeda zaredom Cavsa u susretima protiv Knicksa. Ove dvije momčadi u zadnje vrijeme su u medijima zbog Knicksa koji su htjeli dovesti Kevina Lovea, ali ništa od toga. Umjesto razmjene, Love im je ubacio 23 poena. Cavsi imaju sada 34 pobjede.

Utah Jazz – Charlotte Hornets 105:98

Jazzeri su na poluvremenu imali solidnu prednost, ali u trećoj četvrtini dopustili su 38 poena. Trener Jazzera nije bio zadovoljan pogotovo jer ima jednu od najboljih obrana lige. U četvrtoj četvrtini ubacili su 32, a dopustili samo 16 i tako došli do nove pobjede. Gordon Hayward je imao 33 poena.

San Antonio Spurs – Denver Nuggets 121:97

Greg Popovich sada ima najviše pobjedu u povijesti NBA lige s jednom franšizom. Ovo mu je bila 1128 pobjeda sa Spursima. Momčad su predvodili Manu Ginobili i Tony Parker, a oni su zajedno sudjelovali u 639 pobjeda Popovicha.

Phoenix Suns – Milwaukee Bucks 112:137

Bucksi su napokon prekinuli niz od pet poraza zaredom. Predvodio ih je Giannis Antetokounmpo s 30 poena. U ovoj utakmici Bucksi su postigli najviše poena u jednoj utakmici ove sezone.