Najbolja utakmica sezone Bogdanovića, Jazz ponovno slavio!

Svoju najbolju utakmicu sezone odigrao je noćas Bojan Bogdanović i time nastavio odličnu formu sebe, ali i vlastite momčadi. Utah je ovaj put slavila kao gost kod Charlotte Hornetsa rezultatom 138:121.

Domaćini su u prvoj četvrtini uspjeli biti ravnopravni te su nakon prvih 12 minuta vodili 30:32. Ključnom se pokazala druga četvrtina, Jazzeri su u njoj ubacili čak 39 poena, dok su svoje domaćine limitirati na 22, čime su na veliki odmor otišli s ogromnih +17.

Do kraja dvoboja nije bilo prevelikih uzbuđenja, Bojan i društvo sigurno su držali vodstvo te upisali 14. pobjedu u zadnjih 15 utakmica. Jazz je sada na omjeru 18:5, a Hornets imaju 10 pobjeda i 13 poraza.

Nevjerojatnu šutersku večer imao je najbolji hrvatski košarkaš, Bojan Bogdanović. Babo je ubacio čak 7 od 10 upućenih trica, a ukupni šut bio mu je 10/15. Ukupno je postigao 31 poen, ali i uhvatio 7 skokova te podijelio 5 asistencija. Dobru pomoć imao je u Donovan Mitchellu, koji je pridodao 30 poena. Kod Hornetsa se istaknuo LaMelo Ball s 34 poena, 4 skoka i 8 asistencija.