Friday, April 26, 2024

NCAA: Odlièan Ozren Bjelogrliæ

Sveulilište Seton Hill University koje igra u NCAA ligi, diviziji II, u zadnje je dvije utakmice zadržao niz poraza i trenutno drži brojku od èetiri uzastopna poraza. No, u svim tim lošim konferencijskim nastupima pozitivna je igra našeg košarkaša Ozrena Bjelogrliæa.

Nakon odliènog starta i omjera 5-1 u konferencijskim utakmicama košarkaši Seton Hilla doživljeli su èetiri uzastopna poraza i tako poravnali omjer pobjeda i poraza na 5-5.

Seton Hill  – West Liberty 86:98
(Bjelogrliæ 19p, 4sk, 1uk)

Jedan u nizu poraza bio je 21. sijeènja kada su Griffinsi (naziv za sportaše sa Seton Hill) izgubili od West Libertya. Ozren Bjelogrliæ upisao je 19 koševa (7-12 iz igre, 3-5 za tri, 2-2 slobodna bacanja), 4 skoka i 1 ukradenu loptu za 29 minuta.

Alderson Broaddus  – Seton Hill 81:61
(16p, 3sk, 1a)

Dva dana kasnije izgubili su od sveuèilišta Alderson Broaddus. Konaèni rezultat je bio 61:81, a utakmica je riješena veæ u prvih dvadest minuta kada su domaæini imali prednost od 16 koševa (41:25). Ozren je uknjižio 16 koševa (7/11 iz igre, 1-2 za tri, 1-1 slobodna bacanja), 3 skoka i 1 asistenciju.

Seton Hill æe traziti pozitivan uèinak u èetvrtak protiv sveuèilišta Shepherd.