Friday, April 26, 2024

Nestvarno poluvrijeme u LA: Mavsi protiv Clippersa vode 50 razlike!

U ovim trenucima završeno je poluvrijeme utakmice trećeg kola nove sezone NBA lige u Los Angelesu u kojem su Clippersi ugostili Dallas Maverickse. Riječ je o 24 minute koje se ne viđaju često, gotovo nikad…

Dallas je sezonu otvorio s dva poraza, a ekipa Ivice Zupca s dva slavlja, pobijedili su i aktualne prvake Los Angeles Lakerse. Međutim, u večerašnjoj utakmici rezultat na poluvremenu je nestvarnih 27:77 za Dallas Maverickse, odnosno čak 50 razlike.

Šut Clippersa iz igre je očajnih 9/37, a ubacili su samo jednu tricu iz čak 19 pokušaja. Mavsi s druge strane imaju vanserijsku šutersku večer uz 58% šuta iz igre i 45% za tri poena. Luka Dončić već na poluvremenu ima 18 poena, 7 skokova i 4 asistencije…