NIKOLA JOKIĆ VODI DENVER DO VODSTVA U SERIJI! NAJBOLJI IGRAČ SVIJETA ZADNJE TRI GODINE!

U pobjedi Denvera 132:126 Nikola Jokić je već na šest minuta do kraja treće četvrtine imao triple-double:

🎯 +11 za Nuggetse dok je on na parketu

Nikola je tako prvi igrač s dvije partije 30/20/10 u doigravanju, po jednu imaju Wilt i Kareem. To mu je 12. triple-double u playoffu čime se izjednačio s Westbrookom, a ispred su samo LeBron i Magic.

Epsku centarsku bitku je vodio sinoć s fantastičnim Anthonyem Davisom koji je utakmicu završio s 40 poena, 10 skokova, 3 asistencije, 3 ukradene, 2 blokade i 0 izgubljenih lopti (14/23 iz igre, 11/11 bacanja, 1/1 za tri poena)!

Jamal Murray (31/5/5, 3 ukradene, 12/20 iz igre, 4/8 za tri poena), KCP s 21 poenom i MPJ s 15 poena i 10 skokova su okrunili sjajnu timsku igru Denvera, dok su ruke AD-u dali LeBron James (26/12/9, 9/16 iz igre) i Reaves s 23 poena.

Denver je dominirao cijelu utakmicu gdje su vodili s dvoznamenkastom razlikom koja je išla i do 20 poena u trećoj četvrtini, ali Lakersi se fantastično vraćaju u utakmicu kada su zamjenili čuvara Jokiću (Hachimura umjesto Davisa, pa je Jokić imao problema s Davisom u help obrani) i došli su na samo -3, ali onda LeBron promašuje tricu za izjednačenje i Nuggetsi se provlače.

Ham je definitivno pokazao da se sjajno prilagođava kako ne samo serija ide, već i sama utakmica i Lakersi se imaju čemu nadati u nastavku serije.

Odmah u prvoj utakmici smo vidjeli najbolje igrače serije u najboljem izdanju (Jokić, Murray, Anthony Davis, LeBron), a Nikola je nakon ove utakmice na TD prosjeku u ovogodišnjem doigravanju (31p/10a/13,5sk) uz fenomenalne šuterske brojke od 55% iz igre, 51% (!) za tri poena i 79% slobodnih bacanja!