Wednesday, May 1, 2024

Nova pobjeda Clippersa, odličan nastup Zupca!

Svoju petu uzastopnu pobjedu ostvarili su košarkaši Los Angeles Clippersa noćas, iako je bila znatno teže ostvarena od očekivanja. Momčad iz LA je na domaćem parketu bila bolja od Detroit Pistonsa rezultatom 131:124.

Vodili su gosti iz Detroita na ulasku u posljednju četvrtinu 94:99, međutim, Clippersi pri rezultatu 110:110 rade seriju 10:2 kojom zaključuju susret za svoje 37 slavlje u sezoni. Pistonsi su zadnja momčad Istoka s omjerom 16:38.

Odličnu utakmicu odigrao je hrvatski reprezentativac Ivica Zubac koji je za 35 minuta ubacio 13 poena uz 10 skokova i 7 asistencija, a šut iz igre bio mu je 5/6. Najefikasniji u pobjedničkim redovima je bio Morris s 33 poena, dok je kod Pistonsa Jackson ubacio 26.