Novi triple-double Westbrooka, Šarić ponovno briljirao u tijesnom porazu protiv Warriorsa

Warriorsi su na domaćem terenu bili bolji od Sixersa. Dario Šarić je ponovno imao jako dobru utakmicu. Cavsi su lako nadigrali Pistonse, a Russell Westbrook je ponovno imao triple-double. Anthony je sjajnom četvrtom četvrtinom predvodio Knickse do pobjede.

Golden State Warriors – Philadelphia 76ers 106:104

Na svoj 29. rođendan Stephen Curry je ubacio 29 poena u pobjedi nad Sixersima. Imao je i očajan šut, 8-23 ukupno, 5-13 za tri. 2,6 sekundi prije kraja Dario Šarić je namjerno promašio slobodno bacanje kako bi Sixersi pokušali osvojiti još jedan napad, ali Curry je uhvatio skok. Šarić je imao jako dobru utakmicu, imao je 25 poena, sedam skokova, šest dodavanja i tri ukradene.

Golden State Warriors:

Stephen Curry (29p, 6sk, 5as, 3ukr)

Klay Thompson (28p)

Draymond Green (20p, 8as, 8sk, 4ukr, 6blk)

Philadelphia 76ers:

Dario Šarić (25p, 7sk, 6as, 3ukr, 2blk, 6izg)

Jahlil Okafor (22p, 6sk, 4blk)

Richuan Holmes (14p, 8sk)

Cleveland Cavaliers – Detroit Pistons 128:96

LeBron James imao je triple-double u pobjedi nad Pistonsima. Već u prvom poluvremenu stvorili su ogromnu prednost, a drugom poluvremenu su lako kontrolirali susret. Ovo je Jamesu deseti triple-double u sezoni i treći u posljednje četiri utakmice. Cavsi su imali odličan šut za tri, 19-30. Larry Sanders debitirao je u dresu Cavsa, ali igrao samo posljednje dvije minute.

Brooklyn Nets – Oklahoma City Thunder 104:122

Još jedan triple-double Russella Westbrooka. Dobrom igrom u drugom poluvremenu Thunderi su uspjeli slomiti Netse i upisati pobjedu. Westbrook je imao 25 poena, 19 dodavanja i 12 skokova za svoj 33. triple-double u sezoni. Westbrook je imao i podršku ostatka momčadi, osim njega još je pet igrača imalo dvoznamenkaste brojke.

Brooklyn Nets:

Brook Lopez (25p, 6sk)

Jeremy Lin (24p, 5as, 2sk)

Oklahoma City Thunder:

Russell Westbrook (25p, 19as, 12sk, 2ukr, 5izg)

Victor Oladipo (21p, 4ukr, 3sk)

Enes Kanter (17p, 5sk, 2as)

New York Knicks – Indiana Pacers 87:81

Knicksi su uspjeli dobrom četvrtom četvrtinom pobijediti Pacerse. Carmelo Anthony je ubacio 15 od svoja 22 poena u četvrtoj četvrtini. Knicksi su uspjeli nadoknaditi 13 poena zaostatka u trećoj četvrtini. U utakmici s malo poena, Pacersi su u drugom poluvremenu ubacili samo 29 poena. Samo 12 u trećoj četvrtini. Knicksi su prekinuli niz od tri poraza zaredom.

New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers 100:77

Blazersi su doživjeli težak poraz u susretu protiv Pelicansa. DeMarcus Cousins i Anthony Davis nisu bili šuterski raspoloženi, ali je ostatak momčadi bio na razini. Šest igrača u dresu Pelicansa je imalo dvoznamenkaste brojke. Blazersi su imali dva igrača s dvoznamenkastim brojkama.