Saturday, December 10, 2022

ZADNJE OBJAVE

Nowitzki: Dolazak Rudyja je sjajan posao našeg kluba

Od 2008. godine je polivalentni španjolski košarkaš Rudy Fernandez igrao za NBA momèad iz Portlanda, no u tom gradu na zapadnoj obali nikada nisu previše vjerovali u njegov oèigledni talent.

- Advertisement -

Nikada Rudy nije stekao status igraèa prve petorke. S klupe je ulazio, nerijetko maksimalno koristio minutažu, ali u Portlandu su oèigledno stalno bili blizu toga da prekinu s njim suradnju.

Uèinili su to u èetvrtak naveèer, kada su ga u razmjeni poslali prema aktualnom prvaku, Dallasu. U teksaškom gradu su, pak, oduševljeni takvim poslom, a potpuno pozitivno je reagirao i voða na parketu te momèadi, Nijemac Dirk Nowitzki.

“Dolazak Rudyja je odlièan posao našeg kluba. Takav kvalitetni igraè, kada dolazi u klub gdje postoji kemija i gdje je odlièno uspostavljen odnos izmeðu iskusnih i mladih igraèa, mora uspjeti. Uvjeren sam da æe nam itekako pomoæi. Teško je govoriti je li Rudy baš ono što trebamo, ali da je odlièan igraè to svakako” rekao je Nowitzki, prošlosezonski “kralj” u NBA ligi.

Latest Posts

NE PROPUSTITE