Odlična partija Šarića u novom slavlju Sunsa!

Phoenix Sunsi nastavljaju igrati u izvrsno formi, momčad iz Arizone tako je noćas suvereno prošla i kroz Memphis gdje je domaće Grizzliese svladala s 97:128.

Sunsi su već u prvoj četvrtini otišli na visokih 15:28, a kada su do poluvremena proveli 34:65, pitanje pobjednika je bilo riješeno. Jednostavno, do kraja susreta bilo je to “odrađivanje” posla, Sunsi su upisali 19. pobjedu, dok na kontu imaju 10 poraza. Grizzliesi s druge strane su na omjeru 13:13. Phoenix je imao odličnu šutersku večer u kojoj je postavio rekord franšize po broju ubačenih trica (24/46).

Devin Booker ponovno je bio najefikasniji kod Sunsa s 23 poena te po 5 skokova i asistencija. Hrvatski reprezentativac Dario Šarić odlično je iskoristio 19 minuta u kojima je ubacio isto toliko poena, šut iz igre bio mu je 7/9 (3/5). Po 19 poena u redovima Phoenixa također su ubacili Bridges i Payne. Dieng je za Memphis postigao 15 poena te uhvatio 4 skoka.