Odlièan Bjegoviæ u pobjedi protiv Bethanya

Sinoæ je na sveuèilišnim parketima divizije I odigrano èak 67 susreta. Na jednom od njih sudjelovao je i naš predstavnik, Drnišanin Ðuro Bjegoviæ koji je u dresu Sacramento Statea upisao prvu pobjedu u novoj sezoni.

Ðuro je za svega 20 minuta provedenih na parketu upisao 12 poena (2/3 za 3), 8 skokova i 2 asistencije te time bio jedan od najzaslužnijih za pobjedu svoje momèadi u Kaliforniji. Zanimljivo je da je Bjegoviæ i na prvoj utakmici ove sezone odigrao 20 minuta i zabio isti broj poena, a tada je dodao i 5 skokova.

Dodajmo da su gosti veæ u prvom djelu imali prednost od 21 poena razlike, dok su primjerice dobre tri minute prije kraja imali veæ i +32. Konaèni rezultat susreta je bio 55:84.

Sljedeæi susret æe odigrati u petak protiv North Dakote.

Za kraj spomenimo da Zagrepèanin Mario Štula, nakon solidne prve utakmice (3 poena, 2 skoka za 11 minuta), noæas nije dobio priliku u dresu DePaula protiv Western Caroline.