Odom ozlijedio nogu

Krilo LA Lakersa, Lamar Odom, napustio je utakmicu protiv Sacramento Kingsa zbog ozlijede noge.

Odom je odšepao do svlaèionice nakon prvog poluvremena jer je dobio udarac u desnu cjevanicu. Pokušao je zaigrati u drugom poluvremenu, ali je bol bila prejaka, pa je ubrzo izašao iz igre.

“Dobro sam. Biti æe u redu,” rekao je Odom za Los Angeles Times nakon utakmice. Ron Artest i Jon Brockman su se borili pod košem i netko me udario. Sa desne strane moje cjevanice. Ravno u mišiæ. To je loše mjesto za primiti udarac. Moram lijeèiti ozljedu, to je sve.”

Lakersi su službeno proglasili ozlijedu nagnjeèenjem desne noge, a Odom je stavljen na listu dan-za-danom, za povratak od ozlijede.

“Bio sam gotov,” rekao je Odom za napuštanje utakmice kako ne bi pogoršao ozlijedu. “Pokušao sam igrati na silu, ali nije išlo. Nije bilo ni vrijeme ni mjesto za to. Moraš biti oprezan i brinuti se o svojim ozljedama.”

Iako je proveo samo 16 minuta na parketu u juèerašnjoj utakmici, Odom je ostvario solidne brojke od 6 poena, 8 skokova i jedne blokade, a Lakersi su pobjedili Kingse rezultatom 98 – 92.