Pistonsi svladali Miami, Warriorsi uništili Kingse

Denver Nuggetsi su u velikoj krizi; sinoć su u gostima izgubili od 76ersa (105:98), a domaću momčad su do pobjede odveli Michael Carter-Williams (15 poena, 12 dodavanja) i Hollis Thompson koji je zabio rekord karijere (23 poena, 8/12 šut).

Detroit Pistonsima je bila dovoljna dominacija u prvoj četvrtini da osiguraju pobjedu (108:91). Prvo ime domaće momčadi bio je sinoć razigravač D.J. Augustin koji je zabio 25 poena, uz 13 dodavanja i 4 skoka, a pomogao mu je centar Andre Drummond koji je zabio 14 poena i uhvatio 14 skokova. Kod gostiju je raspoložen bio Chris Bosh koji je zabio 34 poena.

Nakon tri uzastopna poraza, Celticsi su sinoć svladali Knickse u Madison Square Gardenu (108:97). Dva igrača gostiju treba istaknuti u sinoćnjoj pobjedi; Jared Sullinger je upisao 22 poena, 9 skokova i 6 dodavanja, dok je Avery Bradley zabio 26 poena, uz šut 11/14.

Povratak Robina Lopeza u sastav Blazersa donio je pobjedu momčadi iz Oregona; Blazersi su pred svojim navijačima slavili protiv momčadi Utah Jazza (103:102), a do pobjede su ih odveli Damian Lillard (25 poena, 6 dodavanja), LaMarcus Aldridge (22 poena, 11 skokova) i Wesley Matthews (21 poen).

Zadnji susret večeri donio nam je pobjedu Warriorsi koji su na gostovanju u Sacramentu razbili Kingse (121:96). Warriorsi su već u prvom poluvremena goste bacili na koljena serijom 23:0, a najbolji pojedinac kod pobjednika je bio Stephen Curry koji je zabio 23 poena, uz 5 skokova i 9 dodavanja za samo 29 minuta igre.