Počela druga runda, pobjede upisali Warriorsi i Wizardsi

Jučer je počeka druga runda NBA playoffa, a odigrane su dvije utakmice.

Atlanta Hawksi u svojoj su dvorani poraženi od Washington Wizardsa 104:98. Premda su Hawksi vodili tijekom cijelog prvog poluvremena i s više od 10 poena prednosti gosti zahvaljujući užasnom napadu Atlante u drugom poluvremenu na kraju ipak odnose pobjedu. Odlični su za Wizardse bili trojica vanjskih igrača pa je Bradley Beal postigao 28 koševa, John Wall 18 uz 13 asistencija a Paul Pierce je imao 19 poena. Kod domaćina DeMarree Carroll je postigao 24 koša, a Al Horford 17 uz isto toliko skokova. Sljedeća utakmica na rasporedu je sutra, također u Atlanti.

Golden State Warriorsi zadržali su pobjednički niz i sada već u playoffu imaju omjer 5:0, a sinoć su na otvaranju druge runde porazili Memphis Grizzliese 101:86. Memphis je igrao bez svog prvog razigravača Mikea Conleyja  pa je rezultatski utakmica bila neizvjesna samo prvih nekoliko minuta. Steph Curry postigao je 22 koša, Klay Thompson 18 a Draymond Green 16. Za goste je Marc Gasol postigao 21 poen, a Zach Randolph 20. Sljedeća utakmica između ovih suparnika igra se sutra, opet u Oaklandu.