Počela NBA predsezona: Lakersi bolji od Clippersa, Bogdanović debitirao za Hawkse

NBA predsezona započela je noćas s pet utakmica, a svakako treba istaknuti slavlje LA Lakersa protiv LA Clippersa te debi Bogdana Bogdanovića u dresu Atlanta Hawksa u utakmici s Orlando Magicom.

U dvoboju protiv svog bivšeg kluba, hrvatski reprezentativac Ivica Zubac igrao je 18 minuta te upisao 4 poena uz 10 skokova. LeBron James nije bio u kadru svoje momčadi, dok je Kawhi Leonard zaigrao za Clipperse. Najbolji pojedinac u slavlju Lakersa bio je Kyle Kuzma s 18 poena i 5 skokova.

Bogdan Bogdanović nije imao dobar debi u dresu Hawksa koji su upisali poraz u dvoboju protiv Magica. Srpski košarkaš je postigao 9 poena za 23 minute na parketu, a ni Trae Young nije bio ništa bolji sa samo 7 poena. Magic je do pobjede rezultatom 116:112 predvodio Nikola Vučević s double double učinkom od 18 poena i 11 skokova.