Predsezona: 17 poena Hezonje, pobjeda Oklahome u Barceloni

Nova predsezonska noć u NBA ligi ponudila nam je svega četiri utakmice.

Od četiri meča jedan je odigran u Europi gdje su se sastali Oklahoma City Thunderi i Barcelona. Ovaj put gosti iz SAD-a nisu se dali iznenaditi te su na krilima Enesa Kantera (24 poena, 8 skokova) slavili rezultatom 92-89. Kod Barcelone najefikasniji je bio nekada član Portland Trail Blazersa Victor Claver s 25 ubačenih poena.

Orlando Magic su odigrali drugu utakmicu u ovoj predsezoni te ponovo bili poraženi, ovaj put od strane NBA prvaka Cleveland Cavaliersa 117-102. U momčadi Cavsa nije bilo Kyrieja Irvinga, a najviše se istakao Jordan McRae s 20 ubačenih poema dok je Key Felder imao 14 koševa. LeBron James i Kevin Love nisu igrali vise od 14 minuta.  Kod gostiju najefikasniji igrač je bio Jeff Green s 19 poena, naš Mario Hezonja zabio je 17 koševa.

Utah jazz slavila je nad Phoenixa Sunsa rezultatom 104-99. Rudy Gobert (21 poenom i 10 skokova) i Trey Lyles (16 pena) prevodili su momčad Jazza dok je povratnik u redove Sunsa Brandon Knight ubacio 17 poena. Dragan Bender dobio je 26 minuta u kojima je upisao 6 poena, 4 skoka, po jednu asistenciju i ukradenu loptu, dvije blokade i dvije izgubljene lopte.

Posljednji meč odigrali su LA Clippersi i Toronto Raptorsi. Pobjeda je otišla na stranu ekipe iz LA-a gdje je najviše ubacio Blake Griffin tj. 24 poena uz 8 skokova. DeAndre Jordan 14 poena i 10 skokova te Raymond Felton sa 17 koševa uz Blakea predvodili su pobjednike. DeMar DeRozan zabio je 20 poena, 14 koševa je imao Corey Joseph u porazu Raptorsa rezultatom 104-98.