Predsezona: Butler za pobjedu, ponovno briljirao Davis

Novih šest predsezonskih utakmica odigrano je sinoć u NBA ligi; ni ovoga puta nije falilo odličnih utakmica, napetih završnica i vrhunskih individualnih predstava.

U prvom susretu večeri Boston Celticsi su razbili Philadelphia 76erse 111:91 predvođeni trojcem GreenBradleySullinger. Green je ubacio 18 poena, Bradley je dodao 21 poen (6/9 trica), dok je Sullinger zabio 21 poen, uz 8 skokova, 5 dodavanja i odličan šut 8/10.

Chicago Bullse je ponovno do pobjede odveo Jimmy Butler koji je zabio 29 poena, ali i tricu za pobjedu koja je u zadnjoj sekundi odlučila susret protiv Hawksa. Kod Bullsa su dvoznamenkasti bili još Pau Gasol s 11 poena i Derrick Rose s 10 poena.

Pelicansi su do treće pobjede u predsezoni stigli na krilima Anthonyja Davisa koji je ponovno briljirao i zabio 28 poena (10/15 šut). Oklahoma je igrala bez ozlijeđenog Kevina Duranta, ali trener Brooks je odlučio odmarati i Russella Westbrooka, tako da veliki poraz protiv Pelicansa uopće ne čudi.

Golden State Warriorse je do pobjede nad Nuggetsima predvodio James Michael McAdoo s 20 zabijenih poena (čak 14 u zadnjoj četvrtini), dok su mu pomogli i zvijezde momčadi Curry (13 poena), i Thompson (18 poena). Kod Nuggetsa su najviše zabili Mozgov i Chandler, oba po 18 poena.

Zadnje dvije utakmice odigrane na Zapadu su bile razbijačina; Sunsi su na krilima Dragića (20 poena, 6 dodavanja), i Bledsoea (18 poena, 6 dodavanja) razbili uspavane Spurse 121:90. Istovremeno su Lakersi dobili porciju od Utah Jazza te su ostali na minusu od čak 33 razlike (118:86). Lakersima je jedina svijetla točka bio Kobe Bryant koji je za 27 minuta zabio 27 poena, ali je šutnuo čak 23 lopte. Kod Jazzera se istaknuo Gordon Hayward s 18 zabijenih poena.