Raspored prvog kruga doigravanja

U subotu počinje dugo očekivani playoff. Najboljih osam ekipa iz svake konferencije će kroz iduća dva mjeseca odmjeriti snage i odlučiti o novom prvaku najpopularnije košarkaške lige na svijetu.

Doigravanje otvaraju dvije najbolje ekipe divizije Atlantic – Raptorsi i Netsi koji će snage odmjeriti u subotu u 18:30 po srednjoeuropskom vremenu. Nedugo nakon, u 21:30, imat ćemo priliku pogledati poslasticu sa Zapada gdje se sastaju Clippersi i Warriorsi koji su nam u svojim međusobnim dvobojima u regularnoj sezoni uvijek pružali uzbudljive predstave.

U preostale dvije subotnje utakmice sastat će se Pacersi i Hawksi te Thunder i Grizzliesi.

Kao i svake godine,subotom i nedjeljom će se utakmice odigravati nešto ranije dok će se od ponedjeljka do petka utakmice igrati u kasnim noćnim satima po našem vremenu.

U nastavku donosimo kompletan raspored prvog kruga doigravanja. Sva vremena i datumi odigravanja utakmica napisani su po srednjoeuropskom vremenu, a utakmice označene sa zvjezdicom (*) neće se igrati ako neka od ekipa uspije ostvariti 4 pobjede prije navedenog susreta.

Istok

Indiana Pacers (1) – Atlanta Hawks (8)

1. Indiana – Atlanta, 19. travnja, 01:00h
2. Indiana – Atlanta, 22.travnja, 01:00h
3. Atlanta – Indiana, 24.travnja, 01:00h
4. Atlanta – Indiana, 26.travnja, 20:00h
5. Indiana – Atlanta, 28.travnja, 02:00h*
6. Atlanta – Indiana, 1.svibnja, nepoznato*
7. Indiana – Atlanta, 3.svibnja, nepoznato*

Miami Heat (2) – Charlotte Bobcats (7)

1. Miami – Charlotte, 20.travnja, 21:30h
2. Miami – Charlotte, 23.travnja, 01:00h
3. Charlotte – Miami, 26.travnja, 01:00h
4. Charlotte – Miami, 28.travnja, 01:00h
5. Miami – Charlotte, 30.travnja, nepoznato*
6. Charlotte – Miami, 2.svibnja, nepoznato*
7. Miami – Charlotte, 4.svibnja, nepoznato*

Toronto Raptors (3) – Brooklyn Nets (6)

1. Toronto – Brooklyn, 19.travnja, 18:30h
2. Toronto – Brooklyn, 22.travnja, 02:00h
3. Brooklyn – Toronto, 25.travnja, 01:00h
4. Brooklyn – Toronto, 27.travnja, 01:00h
5. Toronto – Brooklyn, 30.travnja, nepoznato*
6. Brooklyn – Toronto, 2.svibnja, nepoznato*
7. Toronto – Brooklyn, 4.svibnja, nepoznato*

Chicago Bulls (4) – Washington Wizards (5)

1. Chicago – Washington, 20.travnja, 01:00h
2. Chicago – Washington, 22.travnja, 03:30h
3. Washington – Chicago, 25.travnja, 02:00h
4. Washington – Chicago, 27.travnja, 19:00h
5. Chicago – Washington, 29.travnja, nepoznato*
6. Washington – Chicago, 1.svibnja, nepoznato*
7. Chicago – Washington, 3.svibnja, nepoznato*

Zapad

San Antonio Spurs (1) – Dallas Mavericks (8)

1. San Antonio – Dallas, 20.travnja, 19:00h
2. San Antonio – Dallas, 23.travnja, 02:00h
3. Dallas – San Antonio, 26.travnja, 22:30h
4. Dallas – San Antonio, 28.travnja, 03:30h
5. San Antonio – Dallas, 30.travnja, nepoznato*
6. Dallas – San Antonio, 2.svibnja, nepoznato*
7. San Antonio – Dallas, 4.svibnja, nepoznato*

Oklahoma City Thunder (2) – Memphis Grizzlies (7)

1. Oklahoma – Memphis, 19.travnja, 03:30h
2. Oklahoma – Memphis, 21.travnja, 02:00h
3. Memphis – Oklahoma, 24.travnja, 02:00h
4. Memphis – Oklahoma, 26.travnja, 03:30h
5. Oklahoma – Memphis, 29.travnja, nepoznato*
6. Memphis – Oklahoma, 1.svibnja, nepoznato*
7. Oklahoma – Memphis, 3.svibnja, nepoznato*

Los Angeles Clippers (3) – Golden State Warriors (6)

1. Los Angeles – Golden State, 19.travnja, 21:30h
2. Los Angeles – Golden State, 21.travnja, 04:30h
3. Golden State – Los Angeles, 24.travnja, 04:30h
4. Golden State – Los Angeles, 27.travnja, 21:30h
5. Los Angeles – Golden State, 29.travnja, nepoznato*
6. Golden State – Los Angeles, 1.svibnja, nepoznato*
7. Los Angeles – Golden State, 3.svibnja, nepoznato*

Houston Rockets (4) – Portland Trailblazers (5)

1. Houston – Portland, 20.travnja, 03:30h
2. Houston – Portland, 23.travnja, 03:30h
3. Portland – Houston, 25.travnja, 04:30h
4. Portland – Houston, 27.travnja, 03:30h
5. Houston – Portland, 30.travnja, nepoznato*
6. Portland – Houston, 2.svibnja, nepoznato*
7. Houston – Portland, 4.svibnja, nepoznato*