Rekord NBA karijere za Šarića, Westbrook ostvario triple-double u pobjedi Thundera

Dario Šarić odigrao je utakmicu karijere ubacivši 24 poena. Predvodio je Philu do pobjede u Orlandu. Russell Westbrook je ponovno imao triple-double u pobjedi nad Cavsima, Rocketsi su bili bolji od Hornetsa. Celticsi su pobijedili Blazerse, a Mavsi su u produžetku bili bolji od Jazzera.

Orlando Magic – Philadelphia 76ers 111:112

Phila je ponovno bila bez Joela Embiida, ali su opet uspjeli izvući nekako pobjedu. T.J. McConnell pogodio je šut šest sekundi prije kraja za pobjedu. Prekinuli su niz od pet poraza zaredom. Klupa 76ersa postigla je 65 poena, a predovdio ih je Dario Šarić s 24 poena. Uz to je Dario imao i osam skokova i tri ukradene.

Charlotte Hornets – Houston Rockets 95:107

James Harden opet je imao dobru napadačku večer. Ovo je 25 put da ima double-double s 30 poena, dok mu je ukupno ovo 44 double-double u sezoni. Ključna je bila treća četvrtina u kojoj su Rocketsi preokrenuli susret i pobijedili rezultatom 36:22. Hornetsi su imali 12 izgubljenih u trećoj četvrtini.

Oklahoma City Thunder – Cleveland Cavaliers 118:109

Novi poraz Cavsa. Russell Westbrook predvodio je momčad s novim triple-doubleom. 26 u sezoni. Tyronn Lue odmarao je svoje igrače u utakmici protiv Indiana Pacersa, ali ni trojac odmoran nije mogao učiniti nešto protiv Thundera.

Thunder:
Russell Westbrook (29p, 12sk, 11as, 4ukr, 7izg)

Derrick Williams (12p)

Dallas Mavericks – Utah Jazz 112:105 (OT)

U jednom trenutku u trećoj četvrtini Mavericksi su gubili i 21 razlike. Ali uspjeli su se vratiti. 22 sekunde prije kraja Jazzeri su imali vodstvo 100:96, no Harrison Barnes i Dirk Nowitzki tri sekunde prije kraja pomogli su da dođu Mavsi do produžetka. Mavsi su prekinuli niz od dva poraza zaredom i došli su do svoje 21 pobjede u sezoni.

Portland Trail Blazers – Boston Celtics 111:120

Isaiah Thomas je ubacio 34 poena, naravno imao je još jednu veliku četvrtu četvrtinu. Ubacio je 15 poena u četvrtoj i Celticsi su se oporavili od poraza u prošlom susretu. Portland je igrao kod kuće nakon pobjede protiv Dallasa, ali nisu uspjeli produžiti niz.