Šarić bolji od Bogdanovića, Sunsi stigli do nove pobjede!

U novu godinu ušli smo dvobojem dva hrvatska reprezentativca, Utah Jazz Bojana Bogdanovića ugostio je Phoenix Sunse Darija Šarića, a Šibenčanin se kući vraća pobjedom. Momčad iz Arizone slavila je rezultatom 95:106.

Izjednačena je bila samo prva četvrtina dvoboja, a već u drugoj otišli su gosti na dvocifrenu prednost koju su održavali do kraja. Sunsi na ovaj način imaju čak četiri pobjede u pet utakmica na početku sezone, čime opravdavaju predsezonska predviđanja o njima kao legitimnim kandidatima za playoff. Utah Jazz ima po dvije pobjede i dva poraza.

Ni Bojan Bogdanović, ni Dario Šarić nisu imali dobre večeri. Bojan je na parketu proveo 29 minute u kojima je promašio svih 5 šuteva iz igre, a susret je zaključio s 3 poena. Šarić je s druge strane igrao 18 minuta uz šut 1/7, upisao je po 5 poena i skokova.

Pobjednike je predvodio Devin Booker s 25 poena i 7 asistencija, za Jazz je Mitchell brojao do 23.