Thursday, April 18, 2024

Šarić najbolji u porazu 76ersa protiv Warriorsa, DeRozan zatrpao Knickse u MSG-u

LeBron James se vratio nakon što je propustio utakmicu protiv Chicago Bullsa. Ubacio je 24 poena u pobjedi protiv Bucksa. Dario Šarić je odigrao odličnu utakmicu u porazu Phile od Warriorsa, dok je Steph Curry promašio svih 11 pokušaja za tri. DeMar DeRozan je pogodio u zadnjoj sekundi za pobjedu Raptorsa u New Yorku, dok su Pacersi bili bolji od Rocketsa u Houstonu.

Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks 102:95

LeBron James vratio se na teren nakon što je propustio jednu utakmicu. Ubacio je 24 poena u pobjedi nad Bucksima. Na sredini četvrte četvrtine Bucksi su se približili na 86:85 i nakon toga su Cavsi napravili seriju 11:0 i odvojili se Bucksa. Cavsi su imali jako dobru podršku s klupe, Kyle Korver i Derrick Williams su zajednom ubacili 27 poena.

Philadelphia 76ers – Golden State Warriors 108:119

Warriorsi su u Philadelphiji bili bolji od Sixersa. Stephen Curry je imao očajnu utakmicu u kojoj je tricu šutirao 0-11. Ostali igrači su odigrali dobru utakmicu umjesto njega. Sixersi su i dalje bez Joela Embiida, ali sjajnu utakmicu opet je imao Dario Šarić. U trećoj četvrtini Warriorsi su napravili seriju 12:3 i uzeli utakmicu pod kontrolu.

New York Knicks – Toronto Raptors 91:92

Demar DeRozan pogodio je šut za pobjedu sekundu prije kraja utakmice protiv New York Knicksa. Opet nisu imali Kylea Lowryja koji bi mogao propusititi regularni dio sezone. Raptorsima je ovo četvrta pobjeda zaredom. Knicksi su imali i 17 poena razlike u prvom poluvremenu i 13 na poluvremenu. Raptorsi su se oporavili i dopustili Knicksima samo 14 poena u trećoj četvrtini.

Boston Celtics – Atlanta Hawks 98:114

Celticsi su odigrali jako lošu utakmicu. Hawksi su prekinuli niz od tri poraza zaredom. Gosti su odigrali jako dobru treću četvrtinu koju su pobijedili s devet poena razlike i tako povećali svoju prednost. Hawksi su zaustavili Isaiha Thomasa koji je imao šut 4-21. S tim je završen niz od sedam pobjeda zaredom kod kuće.

Dallas Mavericks – Miami Heat 96:89

Seth Curry igra sjajno. Nakon što je u prošloj utakmici ubacio rekord karijre od 31 poen, protiv Miamija je ubacio 29 poena. Miami je doživio svoj treći poraz u posljednjih 19 utakmica. Dallas je odigrao jako dobro poluvrijeme u kojem je dopustio Heatu samo 35 poena.

Houston Rockets – Indiana Pacers 108:117

Pacersi se tijekom cijele sezone muče igrom u gostima. Ovaj put su na gostujućem terenu bili bolji od Rocketsa. Pacersi su u prvom poluvremenu u jednom trenutku zaostajali 17 poena razlike, ali odličnom drugom četvrtinom su nadoknadili veliki zaostatak.

Sacramento Kings – Minnesota Timberwolves 88:102

Kingsi se i dalje muče nakon odlaska DeMarcusa Cousinsa. Kao i Pelicansi ni jedni ni drugi nema rješenja. Minnesota je počela bolje igrati jer im je cilj ući u doigravanje. Ostalo im je još 22 utakmice do kraja pa će biti zanimljivi kako će mlade zvijezde u Minnesoti reagirati. Andrew Wiggins i Karl Anthony-Towns ukupno su ubacili 56 poena u novoj pobjedi Minnesote.